Indywidualny kurs komputerowy dla Seniorów i nie tylko…

Zapraszamy na kursy komputerowe indywidualne z własnym trenerem personalnym IT. W domu Klienta, na dowolny temat, dostosowany do wymagań Klienta. Ten sposób prowadzenia zajęć gwarantuje najwyższy poziom przyswajania wiedzy i optymalne wykorzystanie czasu. Może być to kurs podstawowy lub bardziej zaawansowany. Przykładowe tematy: MS Windows, Internet, poczta elektroniczna, MS Office, MS Excel, MS PowerPoint, smartfon, Iphone, tablet, Android. Proszę pytać – tel. 604 335 488.
 kkat
Nasze kursy niestety nie są bezpłatne, ale gwarantuje iż otrzymacie Państwo niezbędną wiedzę w całkowicie bezstresowej formie.
Standardowa cena to 70zł/h, natomiast jest możliwość wykupienia pakietów godzin (opłata jednorazowa na pierwszych zajęciach, lub przelewem przed kursem) wtedy cena za godzinę jest odpowiednio niższa.
Kurs można zakupić także przez Internet, zapraszam, Do momentu wykorzystania połowy godzin z wykupionego pakietu można rozszerzyć pakiet do wyższego dopłacając różnicę.
Indywidualny Kurs Komputerowy doskonałym, niebanalnym prezentem. Po dokonaniu wpłaty osoba obdarowana osoba może otrzymać ozdobne zaproszenie na kurs.
Zapisy na indywidualne kursy komputerowe (kurs  można wykupić online 30% taniej w okresie pandemii COVID-19 i wykorzystać po w formie zajęć indywidualnych lub online w czasie pandemii):
6h indywidualnego kursu komputerowego – 400zł (w przedpłacie 280zł) ,
10h indywidualnego kursu komputerowego – 500zł (w przedpłacie 350zł),
16h indywidualnego kursu komputerowego – 700zł (w przedpłacie 490zł).
 
 
Powyższe ceny promocyjne obowiązują przy przedpłacie przelewem w okresie pandemii.
Kurs wykupiony w okresie pandemii można wykorzystać w terminie do 12 miesięcy od zakupu, w przypadku termin zajęć do uzgodnienia pod nr tel. 604 335 488, lub email kursy@senior.edu.pl
UWAGA: Zajęcia indywidualne rozliczane są w PEŁNYCH godzinach (60 minut).

Zapisy – tel. 604 335 488.
Wykaz miejscowości do których dojeżdżam bez dodatkowych opłat w przypadku zakupu kursu min 10h: Kraków, Katowice, Bytom, Chorzów, Świętochłowice, Zabierzów, Krzeszowice, Trzebinia, Chrzanów, Libiąż, Chełmek, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Mysłowice, Będzin, Czeladź, Siemianowice Śląskie, Gliwice, Zabrze, Modlniczka, Alwernia, Olkusz.
O inne proszę pytać tel. 604335488.