Kursy komputerowe dla Seniorów Kraków, Katowice, Chorzów, Sosnowiec, Śląsk, Małopolska

Oferujemy Państwu bezstresową naukę w małych grupach. Zajęcia prowadzone są przez instruktora z 22 letnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń informatycznych dla Seniorów.
SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Kurs dla Seniora w Krakowie

Każdy słuchacz dysponuje w czasie kursu komputerem (1 osoba na 1 komputer oczywiście), można ćwiczyć także na własnym, przyniesionym notebooku.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kurs w Katowicach

Nauczysz się korzystać z komputera, napisać, zachować i wydrukować pismo czy inny dokument, będziesz korzystać z Internetu, przeglądać strony internetowe, wyszukiwać potrzebne informacje, korzystać z poczty elektronicznej e-mail, nawiązywać kontakt ze starymi znajomymi w serwisach Facebook i podobnych.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kurs w Sosnowcu

Kurs prowadzony jest od podstaw, nie wymagany jest uprzedni kontakt z komputerem – wystarczy, że zdecydujesz się, na nasz kurs.

Zapraszam w Krakowie, Katowicach i Sosnowcu i w innych miastach Małopolski, Śląska i Zagłębia.

Kurs można zakupić także przez Internet, zapraszam, Do momentu wykorzystania połowy godzin z wykupionego pakietu można rozszerzyć pakiet do wyższego dopłacając różnicę.
Indywidualny Kurs Komputerowy doskonałym, niebanalnym prezentem. Po dokonaniu wpłaty osoba obdarowana osoba może otrzymać ozdobne zaproszenie na kurs.
Zapisy na indywidualne kursy komputerowe (kurs  można wykupić online 30% taniej w okresie pandemii COVID-19 i wykorzystać po w formie zajęć indywidualnych lub online w czasie pandemii):
6h indywidualnego kursu komputerowego – 400zł (w przedpłacie 280zł) ,
10h indywidualnego kursu komputerowego – 500zł (w przedpłacie 350zł),
16h indywidualnego kursu komputerowego – 700zł (w przedpłacie 490zł).
 
 
Powyższe ceny promocyjne obowiązują przy przedpłacie przelewem w okresie pandemii.
Kurs wykupiony w okresie pandemii można wykorzystać w terminie do 12 miesięcy od zakupu, w przypadku termin zajęć do uzgodnienia pod nr tel. 604 335 488, lub email kursy@senior.edu.pl

Kurs można wykorzystać w terminie do 3 miesięcy od zakupu, termin zajęć do uzgodnienia pod nr tel. 604 335 488, lub email kursy@e-senior.edu.pl

UWAGA: Zajęcia indywidualne rozliczane są w PEŁNYCH godzinach (60 minut).


Zapisy – tel. 604 335 488.
Wykaz miejscowości do których dojeżdżam bez dodatkowych opłat w przypadku zakupu kursu min 10h: Kraków, Katowice, Bytom, Chorzów, Świętochłowice, Zabierzów, Krzeszowice, Trzebinia, Chrzanów, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Mysłowice, Będzin, Siemianowice Śląskie,
Gliwice, Zabrze, Modlniczka, Alwernia, Olkusz. O inne proszę pytać tel. 604335488.